Moje konto
login:
hasło:
Praca
Aktualny temat  

Witam, jakie macie ceny na m±ki? Ja w warszawie płacę 1,25 za 500-tkę, 1,15 zł za 750-tkę i 1,15 zł za 720. Nie wiem, czy nie przepłacam. Proszę o pomoc.
autor:
< - powrót do listy tematów

komentarze  dodaj komentarz

2019-01-02 13:36:12
 Dziękuję za odpowiedĽ.
autor: julitagolonko@wp.pl
2018-12-29 06:50:55
 harakiri wiem gdzie tkwi twój problem jeste¶ ograniczony do swojego ¶wiata pracuję w zakładzie który przerabia 35 ton m±ki na dobę zaopatruje nas młyn a nie młynek który ma jeszcze kilka dużych piekarń i wiele mniejszych i również sprzedaje paczkę więc nie wypowiadaj się o tematach o których nie masz pojęcia a wiem jak kupuj± sieci bo w jednej z nich pracuje moja żona a jeżeli niewiesz to dystrybucja dużych sieci typu lidl,biedronka odbywa się na dostarczaniu towaru do centrum dystrybucyjnego (czytaj duży magazyn)i stamt±d własnym transportem rozwoż± towar do marketów oprócz pieczywa ¶wieżego to by było na tyle w tym temacie
autor: rutek1976
2018-12-28 21:53:59
 Ja takiego rozeznania w temacie nie mam , ale jakbym miał 700 biedronek , to rozwi±zał bym to tak ,najpierw kontraktuje tanie zboże u rolników lub za granic± ,tyle ile rocznie jestem wstanie sprzedać , ide do młynów że mam po tyle zboże i za ile mi wyprodukuj± m±ke ,wybieram te tańsze oferty, potem je¶li młyn nie jest wstanie to szukam firmy która mi to zapakuje po 1kg w moje wcze¶niej zamówione u najtańszego producenta opakowania. Między tym wszystkim my¶le jak to zaplanować logistycznie , a mój sztab prawników opracowuje takie umowy i kontrakty ze wszystkimi że zarabiam na ewentualnych karach jakię¶ 20%. Jestem wstanie teraz sprzedać m±ke taniej u siebie niż jaki¶ młyn do piekarza. :) Przy tym wszystkim trzeba się napracować a nie tylko zadzwonić i spyt±ć panie po ile i czemu tak drogo:) A koniaczek podwójny:)
autor: Leszek26
2018-12-28 16:00:20
 My¶lisz że lidl albo biedronka kupuje na swoje sklepy 700tys t m±ki że t rozesłać ? Po 1kg w promocjach ? Ciekawe z którego młyna to bior± hahaha co za go¶ć ... który młyn ci sprzeda tyle m±ki jak aktywnie w pzz KRK maj± limit dzienny nawet na wysyłki m±ki do 70t dzienie , a mc przerabia 120000 m±ki miesięcznie i maj± swoja m±kę ... Pieprzenie ty jeste¶ stałym klientem ci±gle bierzesz m±kę i 50kv a taki lid raz na pół roku weĽmie oto pakowane po 1kg m±kę gdzie jestproblematyczne dla nich pakowanie
autor: Harakirii
2018-12-28 09:39:49
 żeby dostać takie ceny jak biedronka albo lidl musiałby¶ dodać jeszcze do swoich 70 ton kilka zer dodać i jakby¶ kupował z 700 ton które młyn dostarcza dp jednego miejsca czyli centrum dystrybucyjnego wtedy moze dostaniesz cenę jak biedra czy lidl
autor: rutek1976
2018-12-27 14:56:28
 6 gr masz taniej m±kę luzem kupno nowych to 350/400tys
autor: Harakirii
2018-12-27 12:26:44
 Dali niższe ceny i licz± za transport! Absurd. Wychodzi na to samo. My¶l±, że my liczyć nie potrafimy?! Już się zastanawiam nad wstawieniem silosów. Wiecie co¶ o cenach m±k luzem? Muszę to przekalkulować. Inwestycja, ale na lata.
autor:
2018-12-27 12:11:06
 my tez tyle płacimy, ale czasem w lidlu albo biedronce wydaje mi się ze maka pakowana po 1kg można kupic za 1.20 a my kupuj±c 70t miesięcznie mamy takie ceny... robia nas jak chc± szukałem inneg mlyna dali nizsze ceny o 5gr ale za trasport licza sobie .. mnie ciekawi czy podnosicie ceny po nowym roku ? prad gaz w gore wyplaty 400zl w gore ? ruszycie się cos czy kopiecie glebiej doly ? 10- 25% w gore?
autor: Harakirii
  dodaj komentarz


Katalog firm
Ogłoszenia
najnowsze
maszynka do..
maszynka do..
pomiary..
haccp ghp/gmp..
gaz - kontrola..
wachtel..
piec wachtel..
myjka hobart..
dzielarka..
myjka hoonved..
mechanik..
infra wachtel..
matador ..
stożek haton..
koenig - mixer..
bagieciarka..
kupię maszyny ..
kupię maszyny ..
kupię maszyny ..
kupię maszyny ..
Strona główna | Regulamin portalu | E-mail | Reklama | Kontakt