Moje konto
login:
hasło:
Praca
Aktualny temat  

Witam. Koledzy piekarze - mam pytanie. Jak wycenić pieczywo ? Czy jest na to jaki¶ wzór ?
autor:
< - powrót do listy tematów

komentarze  dodaj komentarz

2019-05-20 23:00:54
 cena 5kg maki rowna sie cenie 1kg wyrobu gotowego
autor: marruc
2019-05-16 23:19:39
 Cena surowca x4 UWAŻAJ bo wyjdzie że się nie opłaca, innym się opłaca i my¶l± że ich stać na wczasy lub samochód a to kredyt w młynie za m±kę
autor: marcel
2019-05-08 10:14:08
 suma ilorazu razy 3 !
autor: rysiu
2019-05-07 23:41:06
 Suma podstawy rowna sie kwadratowi obu ramion
autor: sonikx
  dodaj komentarz


Katalog firm
Ogłoszenia
najnowsze
auto..
wspolpraca..
usługi bhp -..
haccp ghp/gmp..
wykrywacz..
komplet..
kupię maszyny ..
kupię maszyny ..
kupię maszyny ..
dzielarka..
miesiarka..
miesiarka..
używane..
płyn do myjki..
czym umyć..
czym umyć..
czym myć..
kajzerkowka..
szukam..
miesiarka masz..
Strona główna | Regulamin portalu | E-mail | Reklama | Kontakt