Moje konto
login:
hasło:
Praca
Aktualny temat  

Ceny surowca w małej piekarni robi± się coraz bardziej niedorzeczne, dyskonty, Selgros, maj± czasem lepsze ceny lub podobne jak ja na te same produkty. Napiszcie po ile kupujecie produkty np. 100kg drożdży, 100kg margaryny, 50kg masła, 100kg jaj, olej itp. Mój region warmińsko-mazurskie.
autor: piekarz_007
< - powrót do listy tematów

komentarze  dodaj komentarz

2020-02-12 16:20:37
 Jaja ¶wieże 34 gr za 50g jajo, masa jajowa 4,80, drożdże aktiva uniferm 2,72 kg, margaryna unifet 80% 3,35, olej 3,60 slonecznikowy, cukier puder diamant 2,45
autor: giggs
2020-02-11 18:26:10
 Drożdże benevia 2,60. Margaryna unifet 3,08. Marg.Kruszwica Nalew 20kg 3,35. Olej rzepakowy 3,65. Słonecznik 2,91. Dynia 9,50. Pomada Diamant 2,35. Marmolada wieloow 2,70
autor: piki
2020-02-11 13:16:23
 Nie raz widziałem w Biedronce cenę m±ki 650 tańsza niż ja kupuję .. dzi¶ np. dotarł do mnie słonecznik z firmy pol.. mało od nich biorę ale co tydzień jakie¶ zamówienie jest :) cena słonecznika 3.35 natomiast cena z firmy konkurencyjnej 3.10 lecz ta firma poinformowała mnie 2 tygodnie temu że cena ,wrosła o 30 groszy ! Oo
autor: Harakirii
  dodaj komentarz


Katalog firm
Ogłoszenia
najnowsze
ta¶my do..
teflonowe..
ta¶my do..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
krajalnica..
krajalnica..
linia do..
linia do..
linia do..
koszyki do..
miotły i..
noże do ciasta..
płótna do..
rękawice..
strychówki ze..
krajalnice do..
krajalnice do..
krajalnice do..
kupie..
Strona główna | Regulamin portalu | E-mail | Reklama | Kontakt