Moje konto
login:
hasło:
Praca
AKTUALNOŚCI

2004-09-27 Złote medale Polagra-Food 2004 wręczone!


23 września b.r. rozstrzygnięty został konkurs o Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich POLAGRA-FOOD 2004. Spośród produktów zgłoszonych do konkursu i prezentowanych podczas targów, nagrodzono następujących wystawców:

- w kategorii maszyny i urządzenia:

  1. DK- urządzenia do odzysku ciepła
    DK -Kälteanlagen GmbH
    Niemcy

  2. Maszyna Rolowa MULTIVAC R 250
    MULTIVAC SEEP HAGGENMÜLLER GmbH & Co - Niemcy Wystawca : MULTIVAC Sp. z o.o.
    Natalin

  3. Zawór UNIQUE MIXPROOF
    ALFA LAVAL A/S Denmark - Dania
    Wystawca ; ALFA LAVAL POLSKA Sp. z o.o.
    Warszawa

  4. SelfCooking Center®
    (centrum samogotujące)
    Rational Grosküchen Technik - Niemcy
    Wystawca: Rational Polska Sp. z .o.o.
    Warszawa

  5. Szybka wytwornica pary
    typ GWP
    STIGEN
    Żywiec

  6. ICV - Zawory regulacyjne
    Danfoss Industrial Refrigeration A/S - Dania
    Wystawca: Danfoss Sp. z o.o.
    Grodzisk Mazowiecki

  7. Komora intensywnego schładzania
    Nowotherm typ KSS
    Wystawca: METALBUD Sp. z o.o.
    Rawa Mazowiecka

  8. Analizator dyfuzji i aktywności wody
    typ ADA -7
    Centralny Ośrodek Badawczo - Rozwojowy
    Aparatury Badawczej i Dydaktycznej "COBRABID"
    Poznań

  9. Krajalnica chleba KOBRA IBIS Ltd. Sp. z o.o. Szubin

- w kategorii wyroby spożywcze złote medale otrzymały następujące produkty:


  1. Schab z przyprawami
    Polski Koncern Mięsny MAKTON Zakłady Mięsne "Duda" S.A.
    Zakład Grąbkowo

  2. Wędzonka extra
    Zakłady Mięsne "VIOLA" Marian Mayer sp.j.
    Lniano

  3. Salami chips
    Wytwórnia Salami IGLOOMEAT - Sokołów Sp. z o.o
    Dębica

  4. Szynka z indyka z linii produktowej
    marki FITNES
    Sokołów S.A. Oddział Sokołowskie Zakłady Mięsne
    Sokołów Podlaski

  5. Filet z piersi gęsi w marynacie
    Kutnowskie Zakłady Drobiarskie "EXDROB" S.A.
    Kutno

  6. Królewska kaczka faszerowana
    DROP S.A.
    Ostrów Wielkopolski

  7. Kurczak faszerowany
    Płockie Zakłady Drobiarskie"SADROB" S.A.
    Płock

  8. Polędwica końska w marynacie
    Polski Koncern Mięsny Duda Makton Warszawa
    Zakład "JASAN" Sp. z o.o.
    Jasło

  9. Chrzan łowicki
    Firma Bracia Urbanek Jacek Urbanek, Andrzej Urbanek, Wojciech Urbanek s.j.
    Łowicz

  10. CIABATTA CB-50
    Cerealia Unibake Sp. z o.o.
    Nieporęt

  11. "ŚWIAT HERBAT"
    Zestaw luksusowych naturalnych herbatek owocowych w drewnianej skrzynce
    Zakład Zielarski "KAWON-HURT" Nowak
    Gostyń

  12. BORSEC - QUEEN of MINERAL
    WATERS -2 liter
    Romaqua Group S.A. - Rumunia
    Wystawca: Nicolae Palfi
    Rumunia

  13. Sok Marchwiowo- truskawkowo- jabłkowy MICHAŚ Przetwórstwo Owoców i Warzyw "GOMAR" Irena i Michał Górniak w Lipsku Zakład w Pińczowie
    Pińczów

  14. Serek śmietankowy "DELFIKO" o smaku waniliowym
    STARCO Spółdzielnia Mleczarska
    Stargard Szczeciński

  15. Ser smażony z kminkiem
    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska TOP-TOMYŚL
    Nowy Tomyśl

  16. Twaróg mławski luksusowy półtłusty
    Zakład Mleczarski Mława Sp. z o.o.
    Mława

  17. Deser czekoladowy twarogowy
    Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu
    Gostyń

  18. Jogurt kremowy "PYCHOTA " o smaku gruszkowym
    Spółdzielnia Mleczarska Maćkowy
    Gdańsk

  19. Jabłkowo - miętowy jogurt pitny
    "BIOGI" op. 500 i 250 ml
    Średzka Spółdzielnia Mleczarska "Jana"
    Środa Wlkp.

  20. Jogurt pitny "BAJ" o smaku brzoskwiniowym
    Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska "ROLMLECZ"
    Radom

  21. Jogurt pitny MILKO truskawkowy
    Spółdzielnia Mleczarska " MLEKPOL"
    Grajewo

  22. Mąka szymanowska typ "480"
    "POLSKIE MŁYNY" S.A.
    PZZ Brzeg, PZP Szymanów, PZZ Bydgoszcz
    23. Buraczki " DOMOWE" całe
    P.W. "SMAK" Firma Rodzinna Pysz Sp. z o.o.
    Żory

Acanthus Aureus

Rozstrzygnięty został także konkurs Acanthus Aureus, w którym Międzynarodowe Targi Poznańskie nagradzają stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych sprzyjających bezpośredniej komunikacji z rynkiem i pozytywnemu postrzeganiu wizerunku firmy. Nagrody otrzymają wystawcy (medale), projektanci (dyplomy) i wykonawcy (certyfikaty za realizację).
Kapituła konkursu pod przewodnictwem prof. Henryka Mruka po zapoznaniu się z materiałami zgłoszonymi do konkursu, oraz wizytacji stoisk postanowiła wyróżnić następujących wystawców targów POLAGRA-FOOD 2004:


  1. Zakłady Mięsne DUDA S.A.
    Grąbkowo
    Projektant: Agencja Reklamowa IMPRESSION
    Firma wykonująca stoisko:
    Agencja Reklamowa IMPRESSION - Leszno

  2. HOCHLAND POLSKA Sp. z o. o.
    Kaźmierz
    Projektant: Urszula Kałużna
    Firma wykonująca stoisko:
    PHU AZ Zdzisław Filipiak - Poznań

  3. SCHWARTE MILFOR Sp. z o. o.
    Olsztyn
    Projektant: Urszula Kałużna
    Firma wykonująca stoisko:
    PHU AZ Zdzisław Filipiak - Poznań

  4. GIKO Sp. z o. o.
    Tarnowskie Góry
    Projektant: Urszula Kałużna
    Firma wykonująca stoisko:
    TECON Service M. Sobolewski - Poznań

  5. KOMPLET POLSKA Sp. z o. o.
    Tarnowo Podgórne
    Projektant: Urszula Kałużna
    Firma wykonująca stoisko:
    ELIPSA DESIGN - Poznań

  6. PROMAR PPH Sp. z o. o.
    Łomianki
    Projektant: Urszula Kałużna
    Firma wykonująca stoisko:
    PHU AZ Zdzisław Filipiak - Poznań

  7. DANFOSS Sp. z o. o.
    Grodzisk Mazowiecki
    Projektant: Urszula Kałużna
    Firma wykonująca stoisko:
    TECON Service M. Sobolewski - Poznań

  8. BEMIS POLSKA Sp. z o. o.
    Duchnice
    Projektant: Łukasz Jerzmanowski
    Firma wykonująca stoisko:
    BWS Zabudowa Stoisk Targowych - Poznań

  9. BAKOMA S.A.
    Warszawa
    Projektant: Małgorzata Pakuła
    Firma wykonująca stoisko:
    Agencja Reklamowa VAN HAGEN - Szewce

  10. SOKOŁÓW S.A.
    Sokołów Podlaski
    Projektant: Gizela Rozwadowska-Mylka, Paweł Pokorski
    Firma wykonująca stoisko:
    EXPO - LINIA - Luboń

  11. MULTIVAC Sp. z o. o.
    Natalin
    Projektant: Ryszard Słoma
    Firma wykonująca stoisko:
    PUH HELMEX Krzysztof Helak - Poznań

  12. THYSSENKRUPP ENERGOSTAL S.A.
    Toruń
    Projektant: Tomasz Jankowiak
    Firma wykonująca stoisko:
    INTER - MARK GROUP S.C. - Poznań

  13. APC Sp. z o. o.
    Opole
    Projektant: Ewelina Worsa
    Firma wykonująca stoisko:
    Agencja Reklamowa VAN HAGEN - Szewce

  14. POLSKIE MŁYNY S.A.
    Warszawa
    Projektant: Małgorzata Pakuła
    Firma wykonująca stoisko:
    Agencja Reklamowa VAN HAGEN - Szewce

  15. UNO FRESCO TRADEX Sp. z o. o.
    Mościska
    Projektant: Bogusław Doba
    Firma wykonująca stoisko:
    EXPOBUD Przedsiębiorstwo Usług Targowych - Poznań

  16. EUROPAN
    Warszawa
    Projektant: Przemysław Gembiak
    Firma wykonująca stoisko:
    MELIŃSKI MINUTH Sp. z o. o. - Poznań

  17. SPOIW CANDY SIEDLEC
    Siedlec
    Projektant: Przemysław Buchalski
    Firma wykonująca stoisko:
    PAR - PLUS S.C. - Poznań


  wszystkie aktualności
 
 

Katalog firm
Ogłoszenia
najnowsze
mini rex kupię..
kupię..
kupię fortuna..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
kupię maszyny..
Strona główna | Regulamin portalu | E-mail | Reklama | Kontakt